top of page

START . March, 2020
END
. April, 2021

City . Vilnius

Client . Vilniaus humanistinė mokykla

Video lessons

Free video art lessons 

Pamokoje supažindinama su perspektyvos terminu (vieno ir dviejų taškų perspektyva), praktiškai išbandoma piešti geometrines erdvines figūras.

Pamokoje mokoma kūrybiškos garsių dailininkų portretų interpretacijos. Trumpai pristatoma Leonardo da Vinčio, Klodo Monė, Vincento Van Gogo ir Fridos Kalo kūryba.

Pamokoje mokoma pasigaminti erdvinį atviruką, kuriame vaizduojamas miestas ir jo gyventojai.

Pamokoje mokoma piešti erdvines raides naudojant paprastas piešimo priemones ir languotą matematikos sąsiuvinį.

Pamokoje mokoma piešti spalvinį skritulį. Supažindinama su pirminėmis (pagrindinėmis) spalvomis. Jas maišant gaunamos antrinės (išvestinės) spalvos. Po to mokoma grynąsias spalvas tamsinti ir šviesinti.

Dailės pamokoje mokoma piešti lapę. Piešiama pieštuku ir akvarele.

Popieriaus plastiką galima pavadinti savotiška skulptūra. Iš popieriaus galima padaryti daug gražių formų. Pamokoje mokoma išlankstyti objektus, kurie puikiausiai tinka vaikų žaidimams.

Pamokoje kviečiame sukurti savo asmeninę meno galeriją, kurioje eksponuojami patys garsiausi dailės ir skulptūros darbai. Tereikia iš kartono pasigaminti ekspozicijų salę, pabandyti atkartoti mėgiamų dailininkų, pavyzdžiui, Klodo Monė paveikslus ir atidaryti parodą.

Pamokoje mokoma koliažo technika sukurti Koralinio rifo fragmentą. Koralai, akmenys, vandens žolės tapomi akvarele, piešiami pieštukais ir aliejinėmis kreidelėmis. Po to iškerpami, komponuojami ir klijuojami į bendrą paveikslą. Šiam darbui prireiks ir įvairių vandens gyvių, kuriuos jau išmokome piešti.

Pamokoje mokoma piešti vandens gyvūnus: žuvis, jūrų arkliukus, kalmarus. Tereikia pieštuko, popieriaus lapo ir jūrinės nuotaikos.

Velykų stalui kviečiame sukurti keletą mielų dekoracijų: iš naminio "molio", t.y. sūrios tešlos nulipdyti šmaikščių stalo papuošimų.

Vienas paukštis - keturios piešimo technikos! Kviečiame visus dalyvauti virtualioje dailės pamokoje ir nupiešti kolibrį.

bottom of page